Obowiązuje do:
Zależy Wam na certyfikacie SSL? Chcielibyście od początku powstania strony "uzbroić" ją w funkcjonalność gwarantującą zachowanie poufności danych? Certyfikat zarejestrowany na określoną nazwę domeny kosztuje zwykle kilkaset złotych. Abyście nie musieli ponosić takich kosztów to hostingodawca Hekko przygotował dla Was bardzo dobrą promocję!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć udział w promocji? Wystarczy opłacić konto hostingowe z góry na rok lub więcej. W zamian otrzymasz w cenie zakupionego pakietu hostingowego  - certyfikat SSL Comodo Positive SSL dla dowolnie wybranej przez siebie domeny. Hekko podaje, że darmowy certyfikat SSL jest dostępny dla pakietów: MediumPack, MediumPack+, MaxPack, MaxPack+, EasyReseller+, MediumReseller, MediumReseller+, MaxReseller oraz MaxReseller+.

Przejdź do promocji

Jak otrzymać darmowy certyfikat SSL w Hekko?

Certyfikat SSL oferowany w wyżej wymienionej promocji Hekko należy zamówić panelu klienta. Jak to zrobić? Po zamówieniu i opłaceniu konta hostingowego wchodzimy w zakładkę „Złóż zamówienie”, a następnie: „Zamów certyfikat SSL”. Do zamówienia certyfikatu należy użyć kodu rabatowego, który otrzymaliśmy na adres e-mail po zaksięgowaniu wpłaty. Kod powoduje obniżenie ceny zamówienia o 100%.

Komentarze