Dalekie początki firmy dhosting.pl sięgają roku 2002. To wtedy zaczęła świadczyć usługi hostingu www i e-mail, choć jeszcze pod inną nazwą. Marka dhosting.pl narodziła się 5 lat później i obecnie jest jednym z najlepiej rozwijających się hostingodawców w Polsce.

Raz, a dobrze - Elastyczny Web Hosting

Obecnie (stan na 28.05.2020) dhosting.pl ma w swojej ofercie... 1 plan hostingu www. Ale nie byle jaki! Elastyczny Web Hosting sam dopasowuje się do potrzeb klienta. W swojej najskromniejszej odsłonie gwarantuje 50 GB przestrzeni (dyski SSD), 1 GHz CPU i 1 GB pamięci RAM. Ponadto dhosting.pl zapewnia m.in. nielimitowaną liczbę domen, bazy MySQL i adresy e-mail. To wszystko za 246 zł brutto w skali roku. 50 gigabajtów przestrzeni dyskowej to wciąż za mało? Spokojnie!

W dhosting.pl serwery automatycznie dopasują się do warunków i działają niezależnie od obciążenia. Maksymalnie można "wyśrubować" pakiet 24 GHz CPU, 64 GB RAM i 1 TB SSD! Firma dba także o wydajność swojego hostingu. Wspiera więc SSH, PHP 7.4 oraz LiteSpeed. Ze względu na swoją elastyczną naturę, w dhosting.pl rozliczenia przebiegają w systemie prepaid - doładowuje się saldo, z którego pobierane są środki na bieżące potrzeby.

Od niedawna - jako odpowiedź na obecną sytuację panującą na rynku - firma umożliwia zakup Elastycznego Web Hostingu za 23,30 zł netto miesięcznie (28,66 zł brutto).

Ochrona i bezpieczeństwo

Serwery w dhosting.pl są nie tylko superwydajne, ale i bezpieczne. Hostingodawca korzysta z darmowych certyfikatów Let's Encrypt, a jego usługi należą do ścisłej czołówki pod względem ochrony przed DDoS. Ponadto klienci są chronieni przez odpowiednie filtry antyspamowe.

Strony i bazy danych są tu bardzo bezpieczne dzięki automatycznym kopiom bezpieczeństwa (co 24 godziny). Administratorzy dbają o jakość oferowanych usług przez 24 godziny - 7 dni w tygodniu.

Klienci o dhosting.pl

Hostingodawca chwali się 98% zadowolonych klientów, których liczba przekroczyła już 40000. To efekt 13 lat ciężkiej pracy wykwalifikowanych programistów i informatyków budujących markę dhosting.pl.

Opinia otlet:

Od wielu lat korzystam z dHosting.pl. Głównie poczta + singlepage sztuk 2 dla jednej firmy znajomych. Nic wielkiego.

Kilka lat temu miałem problemy z wirusami, jestem pewien, że winny jest skrypt strony dawnej. Po zmianie - działa bez zarzutu.

Szkoda, że ceny 210+ (dzisiaj nawet opłacałem), ale póki co - działa.

Opinia Pana Inwestora:

Również używam dhosting od jakiegoś czasu i nie mam powodów do narzekania. Jak coś się dzieje (np. teraz) to dostaję komunikat do panelu, że jest problem i jest podjęta akcja w celu jego naprawienia). 

Ładny i przejrzysty panel jest dodatkowym atutem. 

Opinia kacperq:

Ja bardzo polecam. Strona działa błyskawicznie, a support na medal. Szczególnie pozdrawiam tutaj Pana Dawida, który poświecił mi jakieś 3 dni by rozwiązać problem z Wordpressem, który nie miał większego związku z samym hostingiem :)

Dycha się należy!

Klienci dhosting.pl zazwyczaj cenią sobie przede wszystkim profesjonalny support, przyjazny (i autorski) dPanel i wysoki poziom usług. Niektórzy narzekają nieco na dość przeciętne ceny. Hostingodawca doceniany jest nie tylko przez swoich użytkowników, ale i przez serwisy branżowe, jak PC World, który wyróżnił dhosting.pl w numerze 8 (2017) i 12 (2018).

Usługodawca niedawno wprowadził możliwość bezpłatnego włączenia serwera Redis, co umożliwia znaczne przyspieszenie wczytywania się stron www.

Zalety dhosting.pl

 • dyski SSD i darmowe certyfikaty SSL
 • polska lokalizacja serwerów
 • elastyczny i wydajny hosting
 • wsparcie dla SSH
 • szybkość i stabilność działania
 • bardzo dobre wsparcie techniczne
 • darmowy 14-dniowy okres testowy
 • możliwość wykupienia pakietu w miesięcznym abonamencie
 • serwer Redis
 • firma na rynku od 2007 roku
 • rozliczenia w systemie prepaid
 • intuicyjny dPanel

Wady dhosting.pl

 • dość wysokie ceny

Podsumowanie

Firma dhosting.pl jest innowacyjną marką w branży. Jako jedyna polska firma działa oficjalnie również na arenie międzynarodowej. Jej oferta nie należy może do najtańszych, ale w zamian otrzymasz bardzo wydajny i bezpieczny hosting, który zniesie każde przeciążenie. Od niedawna możesz też zamowić pakiet EWH z miesięcznym rozliczeniem, co czyni ofertę dhosting.pl jeszcze bardziej elastyczną!

Poszukujesz porządnego hostingu? Jeżeli tak, to musisz wziąć pod uwagę elastyczną ofertę dhosting.pl!

Ocena firmy

Niezawodność
4.4
Pomoc techniczna
4.4
Staż na rynku
4.4
Zakres oferty
4.4

Komentarze

Publikowane komentarze pochodzą od użytkowników Serwisu. Hostdog.pl nie weryfikuje zamieszczanych treści zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy zamieszczone przez użytkowników informacje są prawdziwe, jak i czy użytkownicy faktycznie skorzystali z usług firm, których dotyczy komentarz. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.