Dalekie początki firmy dhosting.pl sięgają roku 2002. To wtedy zaczęła świadczyć usługi hostingu www i e-mail, choć jeszcze pod inną nazwą. Marka dhosting.pl narodziła się 5 lat później i obecnie jest jednym z najlepiej rozwijających się hostingodawców w Polsce.

Raz, a dobrze - Elastyczny Web Hosting

Obecnie (stan na 24.03.2020) dhosting.pl ma w swojej ofercie... 1 plan hostingu www. Ale nie byle jaki! Elastyczny Web Hosting sam dopasowuje się do potrzeb klienta. W swojej najskromniejszej odsłonie gwarantuje 50 GB przestrzeni (dyski SSD), 1 GHz CPU i 1 GB pamięci RAM. Ponadto dhosting.pl zapewnia m.in. nielimitowaną liczbę domen, bazy MySQL i adresy e-mail. To wszystko za 246 zł brutto w skali roku. 50 gigabajtów przestrzeni dyskowej to wciąż za mało? Spokojnie!

W dhosting.pl serwery automatycznie dopasują się do warunków i działają niezależnie od obciążenia. Maksymalnie można "wyśrubować" pakiet 24 GHz CPU, 64 GB RAM i 1 TB SSD! Firma dba także o wydajność swojego hostingu. Wspiera więc SSH, PHP 7.4 oraz LiteSpeed. Ze względu na swoją elastyczną naturę, w dhosting.pl rozliczenia przebiegają w systemie prepaid - doładowuje się saldo, z którego pobierane są środki na bieżące potrzeby.

Ochrona i bezpieczeństwo

Serwery w dhosting.pl są nie tylko superwydajne, ale i bezpieczne. Hostingodawca korzysta z darmowych certyfikatów Let's Encrypt, a jego usługi należą do ścisłej czołówki pod względem ochrony przed DDoS. Ponadto klienci są chronieni przez odpowiednie filtry antyspamowe.

Strony i bazy danych są tu bardzo bezpieczne dzięki automatycznym kopiom bezpieczeństwa (co 24 godziny). Administratorzy dbają o jakość oferowanych usług przez 24 godziny - 7 dni w tygodniu.

Klienci o dhosting.pl

Hostingodawca chwali się 98% zadowolonych klientów, których liczba przekroczyła już 40000. To efekt 13 lat ciężkiej pracy wykwalifikowanych programistów i informatyków budujących markę dhosting.pl.

Opinia otlet:

Od wielu lat korzystam z dHosting.pl. Głównie poczta + singlepage sztuk 2 dla jednej firmy znajomych. Nic wielkiego.

Kilka lat temu miałem problemy z wirusami, jestem pewien, że winny jest skrypt strony dawnej. Po zmianie - działa bez zarzutu.

Szkoda, że ceny 210+ (dzisiaj nawet opłacałem), ale póki co - działa.

Opinia Pan Inwestor:

Również używam dhosting od jakiegoś czasu i nie mam powodów do narzekania. Jak coś się dzieje (np. teraz) to dostaję komunikat do panelu, że jest problem i jest podjęta akcja w celu jego naprawienia). 

Ładny i przejrzysty panel jest dodatkowym atutem. 

Opinia kacperq:

Ja bardzo polecam. Strona działa błyskawicznie, a support na medal. Szczególnie pozdrawiam tutaj Pana Dawida, który poświecił mi jakieś 3 dni by rozwiązać problem z Wordpressem, który nie miał większego związku z samym hostingiem :)

Dycha się należy!

Klienci dhosting.pl zazwyczaj cenią sobie przede wszystkim profesjonalny support, przyjazny (i autorski) dPanel i wysoki poziom usług. Niektórzy narzekają nieco na dość przeciętne ceny. Hostingodawca doceniany jest nie tylko przez swoich użytkowników, ale i przez serwisy branżowe, jak PC World, który wyróżnił dhosting.pl w numerze 8 (2017) i 12 (2018).

Zalety dhosting.pl

 • dyski SSD i darmowe certyfikaty SSL
 • polska lokalizacja serwerów
 • elastyczny i wydajny hosting
 • wsparcie dla SSH
 • szybkość i stabilność działania
 • bardzo dobre wsparcie techniczne
 • darmowy 14-dniowy okres testowy
 • firma na rynku od 2007 roku
 • rozliczenia w systemie prepaid
 • intuicyjny dPanel

Wady dhosting.pl

 • dość wysokie ceny

Podsumowanie

Firma dhosting.pl jest innowacyjną marką w branży. Jako jedyna polska firma działa oficjalnie również na arenie międzynarodowej. Jej oferta nie należy może do najtańszych, ale w zamian otrzymasz bardzo wydajny i bezpieczny hosting, który zniesie każde przeciążenie. 

Poszukujesz porządnego hostingu? Jeżeli tak, to musisz wziąć pod uwagę elastyczną ofertę dhosting.pl!

Ocena firmy

Niezawodność
5
Pomoc techniczna
5
Staż na rynku
5
Zakres oferty
5

Komentarze