HitMe.pl to ciągle rozwijająca się firma hostingowa. Jest obecna na rynku już od 2008 roku, a - jak informuje sam hostingodawca - tworzą ją ludzie z pasją, doświadczeni administratorzy, programiści i graficy komputerowi.

Kompleksowa oferta HitMe.pl

W ofercie HitMe.pl znajdziesz klasyczny hosting www, dedykowany hosting VPS i serwery VPS i elastyczny hosting, który według firmy jest świetną alternatywą dla VPS. Ofertę uzupełniają jeszcze domeny i certyfikaty SSL. Uff! Znajdziesz tu praktycznie wszystko!

Poszukujesz hostingu www? W HitMe.pl znajdziesz hosting w chmurze z CloudLinux i LiteSpeed i z wieloma wersjami PHP. Do wyboru masz 4 gotowe plany, ale w razie konieczności możesz sam skonfigurować pakiet dla swoich potrzeb! W tym celu wystarczy skontaktować się z hostingodawcą.

A co otrzymasz w standardowej ofercie? Plany kosztują od 90 do 590 zł brutto na rok, ale istnieje również możliwość opłaty miesięcznej w formie abonamentu. Zapłacisz wtedy jednak więcej w skali roku - na przykładzie topowego planu Ultimate za 590 zł z góry, co miesiąc będziesz uiszczał 59 zł. Nietrudno policzyć, że dołożysz do interesu niemal 120 zł.

Niezależnie od wybranego pakietu, każda oferta hostingu www HitMe.pl zapewnia nielimitowany transfer, bazy danych SSD i bezpłatny certyfikat SSL! Ponadto otrzymasz dostęp SSH, a to nie wszystko - nielimitowane są także konta e-mail, domeny, bazy danych oraz konta FTP!

Bezpieczeństwo w HitMe.pl

"Na papierze" oferta HitMe.pl prezentuje się naprawdę dobrze, choć jeżeli szukasz większej pojemności konta, to powinieneś celować w jego droższe plany. Przykładowo - najpopularniejszy (według samego hostingodawcy) pakiet Plus ma 30 GB pojemności - jeżeli to Ci nie wystarczy, rzuć okiem na jego droższe alternatywy. W każdym przypadku, niezależnie od ceny pakietu, masz zapewniony wysoki poziom bezpieczeństwa.

HitMe.pl oferuje ochronę SpamExperts i pełny backup co 24 godziny! Jego serwery są nie tylko bezpieczne, ale i szybkie i stabilne dzięki LiteSpeed i technologii HTTP/2, QUIC oraz ESI. Pomoc techniczna możliwa jest poprzez e-mail lub tradycyjnie, a więc drogą telefoniczną. W HitMe.pl dostaniesz do dyspozycji panel Direct Admin.

HitMe.pl - jak oceniają go klienci?

Generalnie w sieci panują dość pochlebne opinie na temat HitMe.pl. Zdarzają sie jednak głosy niezadowolenia, najczęściej w przypadku problemów technicznych i/lub supportu. Z drugiej strony wielu ceni sobie jakość obsługi technicznej HitMe.pl.

Opinia Borian:

Mam najtańszy pakiet hostingowy na swoje zabawki i ogólnie jestem zadowolony. Nie wiem jak jest ze stabilnością bo nie trzymam tam nic ważnego na tyle żeby to monitorować ale na pewno mogę pochwalić support, odpowiedzi szybkie i rzeczowe, ceny przystępne. Póki co mogę polecić.

Opinia karola:

Ja polecam hitme.pl, wszystko działa jak należy.

Nie mam problemów, serwery VPS działają poprawnie. Nie miałem żadnej dłuższej awarii. Support mógłby odpowiadać szybciej, ale czas jest akceptowalny. Na pilne sprawy odpowiadają szybciej i bez zwłoki.

To niektóre z pozytywnych opinii, ale zdarzają się również niepokojące sygnały, jak poniższa ocena:.

Opinia dudekm:

Dorzucę swoje trzy grosze. Miałem shareda, oczywiście nie wymagałem rzeczy z kosmosu ale... co chwilę serwer padał, strony nie wczytywały się. Gdy zgłaszałem to oczywiście u nich problemu nie ma, wszystko się wczytuje - najdziwniejsze, że sprawdzałem na kilku komputerach, przez smartfon :) Kolejna sprawa to np. zmieniająca się wersja PHP - gdy odpaliłem np. 7.1 to po jakimś czasie wracało do 5.6 i przez to czasem małe skrypty pisane pod 7.1 padały ;) Support? Oczywiście zawsze wszystko moją winą, to ja jak zwykle coś przestawiłem...

Jednym słowem: dramat i nigdy więcej tam nie wrócę. Szkoda czasu, pieniędzy (tak, szkoda 50 zł) i nerwów...

Zalety HitMe.pl

 • dyski SSD i darmowe certyfikaty SSL w każdym planie
 • wsparcie dla SSH
 • niezłe ceny
 • szybkość (HTTP/2 i LiteSpeed + MariaDB)
 • nielimitowane konta e-mail, FTP, domeny i bazy danych w każdym planie
 • możliwość stworzenia własnego planu (indywidualna wycena i parametry)
 • pełny backup co dobę
 • firma na rynku od 2008 roku
 • możliwość miesięcznego opłacania oferty

Wady HitMe.pl

 • stosunkowo mała pojemność serwerów (plan Home i Plus)
 • stosunkowo częste problemy techniczne
 • dość przeciętne wsparcie techniczne

Podsumowanie

W HitMe.pl znajdziesz tanią ofertę hostingu, ale niekoniecznie może ona spełniać Twoje standardy. Zbyt często pojawiają się głosy na temat przeciętnej stabilności serwerów i opieszałego supportu.

Pamiętaj jednak, że oferta HitMe.pl jest stosunkowo tania, a już w cenie pakietu zapewnia hosting www z SSD, darmowymi certyfikatami SSL czy wsparciem SSH, czego nieraz nie zapewnia droższa konkurencja!

 

Ocena firmy

Niezawodność
1.7
Pomoc techniczna
1.2
Staż na rynku
4.7
Zakres oferty
3.5

Komentarze

Publikowane komentarze pochodzą od użytkowników Serwisu. Hostdog.pl nie weryfikuje zamieszczanych treści zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy zamieszczone przez użytkowników informacje są prawdziwe, jak i czy użytkownicy faktycznie skorzystali z usług firm, których dotyczy komentarz. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.