Na kru.pl składa się zespół z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, choć sama marka gości na rynku dopiero od 2019 roku. Jakie są jej mocne i słabe strony? Czy warto jej zaufać?

Sporo promocji w kru.pl

Jeżeli oczekujesz od usługodawcy licznych rabatów i innych promocji, to w kru.pl będziesz się czuł jak u siebie. Obecnie (stan na 18.06.2020) zespół kru.pl świętuje swoje pierwsze urodziny, ale to nie on dostaje prezenty, lecz je rozdaje! Tylko teraz masz możliwość zamówienia hostingu www na 3 lata w cenie 1 roku! To świetna okazja, tym bardziej, że firma chwali się brakiem ukrytych kruczków.

Usługodawca oferuje obecnie 3 pakiety hostingu intenretowego m.in. z nielimitowanym transferem, domenami czy serwisami www. Pojemność wynosi - w zależności od wybranego planu - od 30 do 100 GB SSD. Obecne ceny (stan na 18.06.2020) wynoszą odpowiednio niecałe 77, 154 i 308 zł brutto. Nie musisz martwić się o certyfikaty SSL, które są w kru.pl bezpłatne, a także o domenę - rozszerzenie .pl lub .eu dostaniesz w gratisie!

Doskonała oferta dla laika

Nie znasz się na prowadzeniu własnej strony internetowej? Bez obaw - kru.pl zapewnia automatyczne instalatory i narzędzia. Takie aplikacje, jak np. opencart, Joomla!, magento czy PrestaShop nie będą wymagać od Ciebie jakicholwiek ingerencji. Dużą zaletą jest także wprowadzony intuicyjny panel Direct Admin, z którego mogą korzystać klienci kru.pl.

W kru.pl otrzymasz także kreator stron www i świetnie wyszkolony support, który jest dostępny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie musisz długo czekać na odpowiedź, cieszy również polska lokalizacja serwerowni. Nie będzie też martwił się o kopie bezpieczeństwa (możliwy backup do 14 dni).

Jakość hosting wg internautów

Kru.pl jest młodą marką, za którą stoją doświadczeni ludzie. Mimo to niektórzy wyrażają obawy o możliwości wchłonięcia kru.pl przez większego gracza, co jednak nie powinno mieć nigdy miejsca. Dlaczego?

Otóż kru.pl broni się własną ofertą, a z obecnymi rabatami ma jeden z najlepszych stosunków jakości do ceny na rynku. Poza tym użytkownicy kru.pl cenią sobie uczciwe podejście do klienta, przejrzystość oferty bez ukrytych kruczków i doskonały support. Z racji niewielkiego stażu kru.pl na rynku, w sieci nie znajdziesz zbyt wielu opinii na jego temat. Poniżej jedna z nich.

Opinia Roberrta:

Polecam, szybka obsługa, tanie domeny, tylko mam nadzieje że nagle ceny nie zmienią się na takie jak są na n*

Opinia Alex S.:

pól roku korzystam i wszystko dobrze

Opinia Grzegorza K.:

Ja jestem zadowolony z ich usług. Z czystym sumieniem polecam.

Zalety kru.pl

 • dyski SSD i darmowe certyfikaty SSL w każdym planie
 • polska lokalizacja serwerów
 • dobre ceny pakietów
 • wsparcie dla SSH
 • dobre wsparcie techniczne
 • darmowy 14-dniowy okres testowy
 • częste promocje i upusty cenowe
 • możliwość zapłaty kryptowalutą
 • intuicyjny Direct Admin
 • firmę buduje zespół z wieloletnim doświadczeniem...

Wady kru.pl

 • ...choć sama firma istnieje od 2019 roku
 • stosunkowo mała pojemność serwerów

Podsumowanie

Dla kogo oferta kru.pl będzie odpowiednia? Sam usługodawca podpowiada: jego oferta skierowana jest do mikro, małych oraz średnich firm.

Potrzebujesz hostingu z automatyzacją procesów, na dobrych warunkach (cena/jakość) i stałym supportem? Jeżeli tak, to nie szukaj gdzie indziej i zaufaj marce kru.pl! Jest ona powiewem świeżości na polskim rynku hostingu (możliwość zapłacenia Bitcoinem!) i poważnym konkurentem dla bardziej znanych graczy.

Ocena firmy

Niezawodność
3.9
Pomoc techniczna
4.1
Staż na rynku
3.6
Zakres oferty
4.6

Komentarze

Publikowane komentarze pochodzą od użytkowników Serwisu. Hostdog.pl nie weryfikuje zamieszczanych treści zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy zamieszczone przez użytkowników informacje są prawdziwe, jak i czy użytkownicy faktycznie skorzystali z usług firm, których dotyczy komentarz. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.