AttHost to hostingodawca działający na rynku nieprzewanie od 2012 roku. Jego usługi charakteryzuje m.in. wysokie bezpieczeństwo, szybkość łącza oraz przejrzysta polityka cenowa. Marka powstała jako kontynuacja AttNet. Na co mogą liczyć właściciele jego hostingów?

Atrakcyjna oferta AttHost

AttHost oferuje obecnie (stan na 11.03.2020) 4 plany hostingów. Ich ceny roczne wahają się od 79 do 499 zł brutto, ale istnieje możliwość opłacania miesięcznego abonamentu w wysokości od 7 do 49 zł na miesiąc.

Największa siła oferty tego hostingodawcy tkwi w jej jakości. Każdy plan taryfowy zapewnia super szybkie dyski SSD, bezpłatne certyfikaty SSL (Let's Encrypt), a to nie wszystko. Niezależnie od pakietu, w AttHost dostaniemy nielimitowany transfer, konta pocztowe, bazy danych, konta FTP, a także strony i domeny bez limitu! Hostingodawca wspiera PHP od 5.3 do wersji 7.4. Jak wielu konkurentów, również AttHost udostępnia usługę w darmowym okresie testowym liczącym 14 dni.

Bezpieczeństwo i szybkość

Hosting w AttHost chroniony jest przez systemy antyspamowe, antywirusowe oraz przez antymalware. Na uwagę zasługuje backup, który odbywa się dwa razy na dobę. Kopie bezpieczeństwa przechowywane są na osobnym serwerze backupowym. Klient otrzymuje również indywidualny adres IPv6.

Używane dyski SSD, MariaDB SQL Server i obsługa HTTP/2 pozytywnie wpływa na szybkość hostingu w AttHost, czyniąc go jednym z najszybszych na rynku. Firma zapewnia jednak nie tylko wysokie prędkości i bezpieczeństwo swoich usług, ale także zaawansowane wsparcie techniczne. Do dyspozycji klienta przewidziano autorski panel administracyjny i autoinstalatory popularnych systemów CMS. Potencjalni klienci kuszeni są przez pakiet korzyści, na którego składa się m.in. zniżka -10% na Brand24 czy kupon na reklamę Google AdWords o wartości 200 zł.

Klienci potwierdzają - AttHost to słuszny wybór!

Generalnie klienci bardzo chwalą sobie usługi oferowane przez AttHost. Hostingodawca może pochwalić się oceną 4,9/5 w opiniach Google (stan na 11.03.2020). Ta bardzo wysoka ocena jest średnią policzoną z aż kilkudziesięciu głosów! Bardzo dobra nota w Google mówi sama za siebie, ale nic dziwnego - AttHost oferuje bardzo dużo w atrakcyjnej cenie.

Opinia someone:

Moja znajomość z atthost.pl trwa od ponad pół roku. W tym czasie przeniosłem na niego prawie 30 stron, głównie WordPressy dla kilku moich klientów. Z tego doświadczenia mogę ich jak najbardziej polecić.

Opinia franiuu:

Jedna z moich klientek trzyma bloga w Atthost. Jak na razie jest zadowolona. Jedyne obawy jakie mam to, że to kiedyś niespodziewanie zniknie. Wciąż odnoszę wrażenie, że to mała firma, która dopiero raczkuje chociaż pewnie to tylko moje uprzedzenia

Opinia bartosh:

Z tego co mogę napisać, to mają bardzo intuicyjny panel, który jest dobrze zobrazowany, możliwość podłączenia własnego SSL do danej domeny i pewnie wiele innych

Klienci hostingodawcy cenią sobie przede wszystkim znakomitą pomoc techniczną i jakość obsługi, efektywne filtry antyspamowe, stabilność oraz bezpieczeństwo hostingu. Na wysoką ocenę z pewnością wpływa intuicyjny panel administratora i polska lokalizacja serwerów.

Zalety AttHost

  • dyski SSD i darmowe certyfikaty SSL w każdym planie
  • polska lokalizacja serwerów
  • wsparcie dla SSH
  • szybkość i stabilność działania
  • sporo bonusów i rabatów na dodatkowe usługi
  • przejrzysty panel i zabezpieczenia dla WordPressa
  • darmowy 14-dniowy okres testowy
  • firma na rynku od 2012 roku
  • możliwość miesięcznego opłacania oferty

Wady AttHost

  • stosunkowo mała pojemność serwerów

Podsumowanie

Walory zapewniane "na papierze" przez AttHost, jak np. darmowe SSL, dyski SSD, SSH i wiele innych, a także fachowa, szybka pomoc techniczna oraz podwójny backup na dobę sprawiają, że usługi firmy AttHost są chętnie zamawiane przez klientów. Z usług tego usługodawcy korzystają te osoby, które cenią sobie przede wszystkim szybkość, stabilność i bezpieczeństwo hostingu w jednym.

Ocena firmy

Niezawodność
3.2
Pomoc techniczna
4.3
Staż na rynku
4
Zakres oferty
4.5

Komentarze

Publikowane komentarze pochodzą od użytkowników Serwisu. Hostdog.pl nie weryfikuje zamieszczanych treści zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy zamieszczone przez użytkowników informacje są prawdziwe, jak i czy użytkownicy faktycznie skorzystali z usług firm, których dotyczy komentarz. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.