Historia HostingHouse sięga 2007 roku. Firma więc spora widziała na rynku, ale czy warto jej zaufać? Co sądzą o tym hostingodawcy jego klienci?

Oferta HostingHouse

HostingHouse oferuje obecnie (stan na 02.07.2020) 3 pakiety hostingu www, a także SSD, VPS, rejestrację domen i certyfikaty SSL. Jak wypada klasyczny hosting stron internetowych w HostingHouse?

Do wyboru masz 3 pakiety, których nazw nie sposób zapomnieć: Brązowy, Srebrny i Złoty. Według samego hostingodawcy jego oferta należy do najtańszych na rynku. Jest w tym sporo prawdy - ich ceny wahają się od niecałych 19 do nieco ponad 73 zł brutto przez pierwszy rok! Poza tym dostawca zapewnia jedne z najlepszych serwerowni w Polsce. Strona jest szybka i stabilna, a dane bezpieczne!

HostingHouse aktualnie obsługuje ponad 7000 serwerów wirtualnych i może pochwalić się przeszło 20000 zarejestrowanych klientów.

Sporo w dobrej cenie!

Nawet najtańsza oferta hostingu www w HostingHouse zapewnia dyski SSD. Do tego otrzymujesz darmowe certyfikaty SSL dla wszystkich domen (w pakiecie Brązowy tylko dla jednej). Transfer miesięczny wynosi - w zależności od wybranego planu - 50, 100 lub bez limitu GB. Z drugiej strony, maksymalna przestrzeń o wielkości zaledwie 10 gigabajtów może być dla wielu jednak niewystarczająca.

W HostingHouse dostaniesz ponadto m.in. kreator prostych stron internetowych, panel Direct Admin w języku polskim, szybki instalator WordPress czy wsparcie dla HTTP/2. Całość uzupełnia ochrona antyspamowa i antywirusowa poczty e-mail.

Możesz też zarejetrować darmową domenę regionalną lub dowolną (także .pl - tylko w pakiecie Złoty). Hostingodawca zapewnia codzienne kopie bezpieczeństwa, ale pomoc techniczna dostępna jest wyłącznie przez e-mail, na szczęście przez 24 godziny na dobę.

HostingHouse okiem klientów

W sieci znajdziesz stosunkowo niewiele opinii na temat HostingHouse, ale zwykle są to pozytywne głosy. Najwięcej zarzutów dotyczy pewnych ograniczeń hostingu (niska cena oznacza pewne kompromisy), a także dość przeciętnego supportu. Oto niektóre z nich.

Opinia klient6689:

W mojej poprzedniej firmie korzystałem z ich serwera przez rok. Nie było większych problemów.

Opinia Er!:

Korzystam z ich usług od ok pół roku. W tym czasie nie zauważyłem żadnej przerwy w działaniu serwerów choć korzystam z nich dość intensywnie :D Fajnie że maszyny mają w Polsce, jednak różnica w działaniu w porównaniu z niemieckim hetznerem przynajmniej w moim przypadku jest bardzo widoczna. Za 15 złociszy można mieć naprawdę fajny serwerek, a teraz jeszcze niedawno dodali zniżkę na multikod do katalogów, czyli za 50 złociszy dostałem wpis do 131 stron

Opinia kick77:

Jak dla mnie to działa bez zarzutów. Przynajmniej na razie. :)

Opinia Bica100:

Tak sobie u niech jest ja mam tam stronkę i powiem wam że szału nie ma, pomoc techniczna taka sobie czekałem 2 dni na odpowiedź ale przynajmniej rozwiązali mój problem. Tak że daje 5/10 jak dla nich!

Zalety HostingHouse

 • dyski SSD w każdym planie
 • polska lokalizacja serwerów
 • bardzo dobre ceny
 • kreator stron internetowych
 • darmowa domena regionalna (w pakiecie Złoty dowolna)
 • panel Direct Admin w języku polskim
 • darmowy 7-dniowy okres testowy
 • firma na rynku od 2007 roku

Wady HostingHouse

 • mała pojemność serwerów
 • brak wsparcia dla SSH
 • darmowe SSL dla każdej domeny tylko w pakiecie Złoty
 • pomoc techniczna tylko przez e-mail

Podsumowanie

HostingHouse dysponuje ciekawą i przede wszystkim bardzo tanią ofertą hostingu. Nie znajdziesz w niej może fajerwerków, ale jeżeli nie masz wielkich wymagań, to nie ma sensu przepłacać u innego hostingodawcy.

Pamiętaj jednak, że decydujesz się na pewne ograniczenia. Z tych bardziej uciążliwych warto wymienić m.in. małą pojemność konta czy brak dostępu do SSH.

Ocena firmy

Niezawodność
5
Pomoc techniczna
3.7
Staż na rynku
5
Zakres oferty
4.4

Komentarze

Publikowane komentarze pochodzą od użytkowników Serwisu. Hostdog.pl nie weryfikuje zamieszczanych treści zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy zamieszczone przez użytkowników informacje są prawdziwe, jak i czy użytkownicy faktycznie skorzystali z usług firm, których dotyczy komentarz. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.